Hakkımızda

Optimum Mühendislik, tesisat mühendisliği sektöründe hizmet vermek üzere 1996 yılı başında Tayfun Candaş tarafından kurulmuştur.

Firmamız, kurulduğu günden bugüne Türkiye'nin saygın firmalarına ve şahıslarına mekanik tesisat taahhütleri yapmaktadır.

Misyonumuz; tesisat mühendisliği konularında doğaya ve insana saygılı, maksimum enerji verimliliğine sahip projeler üretmektir. Bu doğrultuda sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, en kaliteli ürünleri doğru proje ve en iyi mühendislikle müşterilerimize sunmaktayız.

Şirketimiz, devam eden mekanik tesisat taahhütlerimizin ve malzeme satışlarımızın yanında ayrı bir departman olarak, 2010 yılından itibaren tasarım radyatör alanında dünyaca ünlü İtalyan Brandoni radyatörlerinin Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.

Tecrübeli ve lider bir üretici olan Brandoni, sanatı teknolojiyle buluşturarak görselliği ve kaliteyi müşterisine bir arada sunarken, Optimum Mühendislik ile birlikte tasarım radyatör alanında Türkiye liderliğini hedeflemektedir.

Tesisat mühendisliği konularında her türlü soru ve sorunlarınıza uzman kadromuzla çözüm bulmaktan mutluluk duyacağız.

 

"Tesisat mühendisliği konularında her türlü soru ve sorunlarınıza uzman kadromuzla çözüm bulmaktan mutluluk duyacağız."